Търсене на постове: лед

Snoopy
11731837_975210175875438_6302313261425260911_o.jpg blacksnoopy
Събота 05:00 сутринта
Цончев
tsonchev
Доста приятелки са на море, и никоя все още не си е снимала краката с изглед към морето. Нещо става със светът :D
Еми Окснитси
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
Alex Moran ™
eMkyyy
Хубаво си е у БГ-то на почивка . От 4 дни само пиене и ядене и ще се прибера 100 кила .
Еми Окснитси
dandelion
Толкова съм изморена, че чувам часовника на нощното ми шкафче как цъка. Как ще се става в 5 не знам
Fluxy
11667355_402277306627478_3453322720203839824_n.jpg belushka20
Вече сгодени! ^_^ Щях да се разпадна :D (не очаквах пръстена и ми омекнаха краката :D )
Snoopy
Profile-running.jpg blacksnoopy
Утре пак ще се мъча рано рано
Боби
Bobdweller
Първо и последно фирмено парти в тази ми работа. Убедих се за пореден път, че не са за мен този тип излизания... толкова не на място се чувствах.
Георги Цветанов
t0m3kk
Апф, как се преебах ъпгрейднах до последният Firefox DE и се скъса да крашва... нещо с JS парсер-а, явно ще се върна към stable версията :(
IMG-1435773716316-V.jpg dilana
В двора на @bgdn животни ядат растенията, в моя растенията ядат животни :D
Denitsa
image.jpg sickornot
Хахаха
-=*****=-
mitternacht
Доизгледах "Chappie" (slowpoke). Е*ати добрият филм.
Боби
image.jpg Bobdweller
@bgdn, случайнo да знаеш на iOS 8.4 нoвия Music app дали показва кoлкo време е дълъг даден албум катo гo oбърнеш? Like this:
Еми Окснитси
dandelion
Лошото на новата компания е, че са основно руснаци. Което означава, че не мога вече свободно да си се оплаквам на кирилица или шльокавица :)
Alex Moran ™
eMkyyy
Бившата ми днеска дошла в нашия квартал и спряла пред CC-то да го огледа.Майка ми я видяла през прозореца и сега ми каза :D .
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата