blacksnoopy
Ползвате ли ежедневно VPN? Чудя се дали да си взема за ежедневно ползване и има ли смисъл от privacy гледна точка
bgdn
TIL: Пушенето се считало за здравословно до 50-те години на 20 век.
blacksnoopy
Този уикенд успях да наваксам с малко филми: Scent of a Woman (1992), Armageddon (1998), Doctor Strange (2016), Thor: Ragnarok (2017)
_e7
след 11 деня успяха да забележат готината песничка на dua lipa
SaTaSi
Честита Коледа на всички. Нов тематичен коледен пост в блога ми от моите кукли. Пожелавам ви успешна Нова година бухалчета !
http://pessa4inka.blogspot.bg/2017/12/blog-post.html
eMkyyy
Наблюдавам в скоро време как доста хора умират в хубави моменти да си правят селфита а момента отминава в гледане в обектива.
_e7
ддз, аз ако бях на мое място, нямаше да се следя
bgdn
Дядото: те тия жените са много хитри. Лека по лека, малко по малко и в следващия момент миеш чиниите, чистиш, переш.
eddy
Коледната елха в Пловдив тази година е доста хубава!
Rx-Ende
Jeezus... Може да се логнеш като руут без парола в MacOS High Sierra
https://mobile.twitter.com/lemiorhan/status/935578694541770752
единствения вариант е сам да си дигнеш виртуалка с VPN на нея. за бг ВПН е излишно, честно казано
Feb 26 2018, 09:48повече прайвъси ще имаш ако си сложиш адблокър от колкото vpn
Feb 26 2018, 09:49http://peter.nikolow.me/ssh-for-novices/amp/ вземаш си VPS нейде и плющиш със кеф.
Feb 27 2018, 00:49тук даже и за скайп ми трябва впн така че да.. ползвам дневно (между другото е супер нелегално)
Feb 27 2018, 09:20@blacksnoopy DigitalOcean имат план за $5 със включен терабайт
Feb 28 2018, 12:32