Търсене на постове: лични

Алекс
alex95
@amigo новия сървър е на много хубаво място.. иначе worldstream като работят са много прилични
Peter Nikolow
bgdn
@HuKouCu аз съм на 3G... и не мисля да скачам на 4-ката поради лични (девелоперски причини)
R3sp3k7
@Soul4o а аз време имам за лични проекти, ама желание почти нямам :D пък и е по-трудно отколкото да направиш сайт за някой и той да се занимава да го поддържа
R3sp3k7
@DMedia аз за личните не се притеснявам, щото не съм започвал (е само един), обаче пък за поръчки изведнъж като дойдат ... :D
Радослав
Soul4o
@DMedia @R3sp3k7 честно, завиждам ви :) На мен не ми остава време за личните ми проекти.
DMedia
@R3sp3k7 hah то аз съм си почнал десетина лични проекти: ботове, портали, игри и са на по 70-80-90% готови а имам и такива на по 0 :D @Soul4o
Георги Динков
gogata2427
Изпробвам си тука няколко системки и ги нагаждам да бачкат на различни no-ip хостнеймчета към моя комп.. ;)
R3sp3k7
при мен сега се получи интересна ситуация, две поръчки от различни хора, но целта е копиране на система на един и същ сайт с техен дизайн :D @sandprince
Denitsa
sickornot
@blacksnoopy отличник
Георги Цветанов
t0m3kk
@Rx-Ende хехе ще имаш същият ден като мен :D само, че от различни класове :D
http://rx-ende.edno23.com/view/post:722552
В. Сотиров
sown
Ефекта от различните видове наркотици.
http://www.vsotirov.info/2010/06/blog-post_29.html
Валентин Славов
Domsdey
си търси IT и лични блогове/сайтове за размяна на линк :)
Snoopy
blacksnoopy
@FromTheInside исках да я прати на лични на @Millita, за да не спамя тук, ама без да искам я постнах тук. има я у фейсбуко :)
rups
@t0m3kk еми не ме устройва много, че докато отделя личните неща.. а и интернета ми е като охлюв (убунту, ай лов ю) и качвам 1гб за 4 часа, направо не знам вече
Георги Цветанов
t0m3kk
@Nona ами на водка личният ми рекорд (в силните ми пиянски години) е 1.4 л., но ся на бала пак направих 1 бутилка финландия - литровка :D
Страница: 41 42 43 44 45

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата