@podmatrix абе да ти кажа май има нещо такова - новите екстри не ги виждам много много. а това за различните хедъри, бекграунд е само на новата дефаулт тема май
@sandprince щях да ти кажа да намалиш яркоста на монитора ..ама тогава цветовете ти ще са малко празлични и ще е кофти ти да го виждаш нормално а клиента не
@Anellya именно.лошото е че дори не знам дали съм на организация и технология или организация и функциониране.по-лошото е,че са различни.или поне би трябвало