Търсене на постове: лични

Емил Станчев
Emyto
@alex95, аз на ftp сървъра на Mozilla намирам само a1pre в /nightly/latest-trunk. А за профилите, винаги си ползвам различен профил за различните версии.
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince showcase на интересни дизайни от 21 век на различни дизайнери и коментари относно работата им. Заслужава си парите :)
Аспарух К.
acnapyx
"Ние ви имаме доверие!", гордо заявяват от банката. Но все пак ви искат лични документи, за да ви приемат парите, и подписвате бумагите с писалка на верижка.
Александър
Pr07o7yp3
Пфф, чудя се дали да лягам вече. От 2 часа седя в svejo и чета най-различни интересни статийки :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@Paola ся не си помисли, че съм нек'ъф цицоман :D дет' харесва цици колкото глава на 1-вокласни и при т'фа отличник, да пълни шепата е доволка, другото е бонус!
Peter Nikolow
bgdn
Търсят се играчи на Wolfenstein: Enemy Territory за масова касапница... за детайли - лични.
hurmaqny
@dandelion AlSong? Това е плеър само за музикални файлове (mp3, wav etc.) Лек е, приятен и показва синхронизиран текст на песента. Има различни скинове и др.
http://www.altools.com/ALTools/ALSong.aspx
Блага Иванова
1258639205967718.jpg Blaga
Размисли, без претенции за наставления или лични правила за интернет общуване http://svejo.net/home/link_summary/494171-Raz...avleniq-il
http://svejo.net/home/link_summary/494171-Razmisli-bez-pret...vane
Емил Станчев
Emyto
@rups, първо, блоговете обикновено са лични, а не световни ;). Е, винаги имаш едно на ум и аз хората, които го четат, но все пак ;).
fransk Cognac
viktorkoichew
@schizophrenia Това са два различни жанра! Ти си се гневи, а аз ще настройвам хората с/у теб, зад гърба ти :О
Denis Zhekov
Snooby
@sandprince ясно... и аз така все уж помеждодругото правя такива лични неща и стават след 100 години :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Ъ. Явно сме говорели за различни неща. Все едно не си прочел предният ми пост :D
Иван Савков
sandprince
Тъй като не мога да реша - светла или тъмна версия да е личния ми сайт правя компромис - ще има два режима просто, за превключване :D
Иван Савков
sandprince
@Yalamov в новата 38 версия на личния ми сайт, по която бачкам в момента тоз шрифт преобладава :D
Теодор Георгиев
tedo92
@shimamoto още, още :D вече започнах и акция по събиране на финанси... нещо като мое си гласуване за личния "бюджет 2010" :D
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата