Miraculous
Страхотно, часът е 7:30, а уличните лампи още светят. ;[
Paola
Ау, а не е ли красавец, с различни очички е..
Yalamov
Ооо днес ми е многооо по- добре. Отивам да се снимам за лични документи и после продължавам с бачкането- поне днес ми спори повече.
stefcho
уеб девелопъри без лични карти и езикова култура, но с видни познания за синтаксис на едисикойси език на компа, рийш ли..
yuliyan
"Adobe CS5 will ship in April 2010" o.O, дано да оправят drag/dropa между различните отворени файлове... а за флаш, мога само да се чудя какво още ще добавят...