sandprince
мога ли да проверявам наличните китни в дебитната ми карта която съм добавил в epay ?
y-t-ass
гледайки филм за 3ти или 4ти път примерно, понякога запомняш съвсем различни детайли от онези, с които си запомнил филма отначало. отнася се и за книгите. <g
joronedelchev
Не бях влизал в Atol.bg от година. Тия добре ли са? Искат заплащане, за да си четеш личните съобщения. Повече нема им стъпим!
Theodorus
До преди няколко месеца харесвах много „продукта“ на NESTLE България - Мура Мини и си го купувах по най-различни поводи.
http://www.magistrala.net/index.php/2009/08/09/4-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d...%b8/
muiiio
Две бабушки. Еднакви и различни. Едната - почти 30 години по-млада.
http://svejo.net/home/link_summary/425963-babushki