pacopetkov
Някой който използва foursquare да ми обесни как се добавят нови обекти в него!
belushka20
Въпрос на деня : Какво ви събужда сутрин? (пр. Мен ме буди кучето с фейса си)
disappointed
Не, по дяволите, не се бориш за някого, когато му пишеш два пъти в скайп. Бориш се за някого, когато отиваш пред шибаната му врата и чакаш, докато не се отвори.
bekyarov
някой може ли да ми препоръча добър телефон до 500-550лв, засега съм се спрял на Nexus S заради възможността за ъпдейт към по скорошни версии на Андроид
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
notexist
Добро утро! Честит празник! Днес празнувам професионално и лично! ^^
Sinbg
Певицата Андреа е най-проспериращата звезда в България, показаха резултатите от класацията Личност на годината 2012 на Sin.bg за месец септември.
http://sin.bg/nai-prosperirashta-bulgarka-2012-na-sin-bg
notexist
Препоръчайте ми телефон с андроид на не много висока цена. Искам да му е биваща камерата.
joronedelchev
Куцо и сакато се изреди да обяснява, че новото лого на Мтел не било добре измислено. Да се не надяваш какви капацитети имало тъдява.
alb
Ако искаш да подръжаваш на някоя известна личност или да приличаш на нея по облеклото, което носи - с нас това е лесно! В Black Market ще се погрижим, като ушие
http://blackmarket.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B...html
alb
Ако искаш да подръжаваш на някоя известна личност или да приличаш на нея по облеклото, което носи - с нас това е лесно! В Black Market ще се погрижим, като ушие
http://blackmarket.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B...html
От търсачката се добавят, търсиш обект и там има опцийка да го добавиш
Nov 08 2012, 16:46@dilana и така бях пробвал, ама нещо не стана. Може и да съм изпуснал нещо.
Nov 08 2012, 16:53http://oxi.la/ZjOPmZAVl.png
Nov 08 2012, 17:14i was first
http://edno23.com/view/post:1437567
Nov 08 2012, 17:16при мене е съвсем различно и не става, или съм идиот, с някаква дъга версия съм, оня ден ъпдейтнах
Nov 08 2012, 19:53