bgdn
хаха - 200 ok е най-добре
joronedelchev
Най-доброто суши в София е в "Марая". В "Уасаби гардън" на "Коста Лулчев" също е хубаво. В хепитата е прилично, а в "Суши експрес" е най-зле.
specter
Само на мен ли новия iphone ми изглежда абсолютно същия като старите (поне от краткия first look, който гледах преди малко, после ще прегледам всичко налично) ?
nveselinov
Някой може ли да ми препоръча добра навигация за кола?
Sinbg
Поп фолк певицата Галена е най-влиятелната българка в България, показват резултатите от най-мащабната класацията Личност на годината 2012 на Sin.bg за месец авг
Sinbg
Тя е сред топ 100 на личностите, които определят какво е и какво не е мода. Тя диктува модните закони. Тя е не толкова известната в България, но сред най-добрит
yuliyan
voice recognition на български си работи прилично добре на андроид
aftercollabz
айде, имам 5 покани за cubby, ако някой е навит да пробва нека пише.
https://www.cubby.com/
точна за 200 знам, че е най-зле
Sep 19 2012, 22:39всичко различно от 200 е грешка и не е препоръчително да се вижда... особенно 404, 301/2/3, etc
Sep 19 2012, 22:47аз ли не питам както трябва, вие ли не ме разбирате както трябва...
Sep 19 2012, 23:38разбираме те...
Sep 20 2012, 00:01402 Payment Required ми е фаворит
Sep 20 2012, 13:29