helperOK
Ще ставам спасител само за басейни и аквапаркове. Мисля, че за морета ми е рано.
lpetrov
помагайте: каква OS да сложа на intel quadcore/6gb RAM/sata hdds....? търся перформънс и usability, че на XP-то (64bit) не ползва всички ресурси :/
CECOOO
Лекциите минаха .. сега да постоя до 8 че да е прилично за лягане и готово
blacksnoopy
Смотаният lightbox в Facebook и при мен се появи
Anellya
На мен ли само ми се вижда безумие и навлизане в личното пространство всички гаджета да си знаят паролите за навсякъде?!?!
t0m3kk
Пак техен татус, като е с доста оригинално послание :]
dandelion
Въпрос изискващ бърз отговор. Как мога да направя спредшиит на ексел 2011 (мак) чрез който да пратя един и същи мейл на 200+човека, всеки мейл с името им.
t0m3kk
Crede quod habes, et habes !
бих пръснал мозъка на джъстин бобъра с бутилка !
Feb 18 2011, 23:30