Аз преди много, мнооого време свикнах с козметичните промени и всичко останало.
аз също ... ама Вен ние спамим от както е пусната новата версия как няма свикнем
Е не бе.. Направо се пръсваме!
Я пиши в скайпа бе
@Rx-Ende земи направи едно лого
@mKrotiFy не съм аз човека
стига да го харесат, защо не?
Пак ти казвам, не съм аз човека, който ще се занимава с дизайна тук Мога само да си давам мнението xP
#dreamers
Точна така, преди използвах Мозила, но добавките много я товарят, доколкото при хром този проблем липсва.
+2
+3 ;D Като изключим, че веднъж месечно се бъгва и гълта гигабайт и половина рам, е перфектен ;D
И аз само Хром ползвам ама ми се налага да ползвам сафари от време на време заради един netstorage в университета.. annoying
Аз преди много, мнооого време свикнах с козметичните промени и всичко останало.
Feb 04 2011, 21:07аз също ... ама Вен ние спамим от както е пусната новата версия как няма свикнем
Feb 04 2011, 22:48Е не бе.. Направо се пръсваме!
Feb 04 2011, 23:36