mitternacht
Efes- не е лоша бира, лекичка е...
blacksnoopy
Вие си празнувате 8 март, аз чакам 1 юни
pacopetkov
Като гледам снимките ви в челинджа, съм един от най старите тука (като години)
_e7
Едросмляна или финосмляна лютеница?
spaceman90
Ако програмирането е най-голямата ти страст,а музиката-втората най-голяма(може и обратното) и в момента не си в проект ми пиши на лично! Благодаря за вниманието
FromTheInside
Мен лично клипа си ме изкъртва.
mitternacht
edno23- bunch of sexy womenZ
blacksnoopy
Дядо навърши 85 години. За неговата възраст е в отлично здраве. Онзи ден направихме разходка 3-4 км.
coolpuppy
4 денонощия и 13 часа сън.
http://youtu.be/eS3AZ12xf6s
Mar 15 2014, 12:55"40% от българите са с психични проблеми" - другите 60% не живеят в България или са алкохолици :<
Mar 15 2014, 17:40хахахахаха
Mar 15 2014, 17:42преди пиех, обаче вече съм психопат :<
Mar 15 2014, 18:16То е хубаво
Mar 15 2014, 18:17