pacopetkov
Трябва ми подарък, нещо като сувенирче, до 5лв. Идеи, предложения?
coolpuppy
Как да си изтрия профила?
mitternacht
Връщайте си дълговете... в емоционален аспект. Давайте! Особено, ако сте получили...
belushka20
Въпрос на деня : Коледа е вече наблизо. Напазарувахте ли? И какво?
notexist
Много по-яко беше като пишехме целувките с {} или {P}, а не с :* ...тва последното е супер безлично, лишено от емоция и смисъл.
SaTaSi
Мойто човече тази седмица много се лигави, и нарушава личното ми пространство ... Не ми харесва така ...
_e7
утре ще съм в пловидв които се интресуват да ми прятлично саобщеине
Nona
Някой тук чел ли е Библията?
Ех, заблудени люде. Смисъла на живота е да събереш седемте драконови топки, DUH!
Dec 27 2013, 23:02еми да, за едни са драконови топки, за други - да хване всички покемони, а за трети - да изяде смърфовете
Dec 27 2013, 23:17Смисълът на живота определено е - шоколад. МНОГО Шоколад!
Dec 28 2013, 14:10бахти напушената мрежа е станала @edno23
Dec 28 2013, 15:48вашите коментари ги прочетох и на един по-възрастен приятел и реакцията му беше същата
Dec 28 2013, 15:48