dandelion
Не мога да карам Рамадан! Умирам от жажда! Как го правят хората това по месец всяка година.. А сега в офиса всички го спазват, та трябва от уважение и аз.
belushka20
Всичко живо е пощуряло по тоя гей парад днеска..
schizophrenia
някой кефи ли се все още на blink 182 ;?
bgdn
Меча лапа... мечока е жив просто е "неутрализиран" докато му се направи здравословен преглед.
t0m3kk
Много мразя файлове с тъп line ending и интервали за indent ... де'а!
coolpuppy
Нямам топла вода от 3 дни и ме очакват още толкоз. Гррр, бррр!
_e7
какво ще стане с България ако джихадистите успеят да минат през Турция?
sickornot
Хаха днешните лапета са страшно. 3 лапета ми викаха от един мост, че съм им гадже, а имаше познати наоколо и ми беше неловко! Но все пак им отговорих, че като
От практикер, и да, яде всичко, до което се докопа :Д
Jul 02 2015, 11:20т'фа месоядното може да го лъжеш и с хартия
Jul 02 2015, 13:13Може, ама се сърди
Jul 02 2015, 17:55нещо не мога да намеря снимката от офиса с екземпляра на една колежка
наядено с топчета 
Jul 02 2015, 20:30лелеее май ще си взема и аз такова
Jul 02 2015, 22:07