Ducky
Първия етаж от галерийката, в която си карам стажа. Ако сте от Пловдив, заповядайте-улица Христо Дюкмеджиев, квартал Капана. (:
mitternacht
btw получава се любопитен феномен - при ъплоуд на снимка става доста по-тъмна. Случвало ми се е два пъти, с ч/б снимки, като предишната ми беше за аватар ...
blacksnoopy
Защо не се метна на едни 40к тази неделя на гребната в Пловдив
aviatrix
“Теглене на майна” – Пловдивчанин върху кантар.
bgdn
Кирил Николов–Дизела представи нов спонсор преди изкачването на Айфеловата кула
http://www.dnevnik.bg/sport/2015/03/19/2494872_kiril_nikolovdizela_pr...edi/
hurmaqny
Животът е хубав на две и половина.
notexist
Начи новата мода в свалките е да те сравняват с печки. Много е възбуждащо да ти кажат, че си акумулираща печка от соца. Възбужда ми хейта в червата.
notexist
Едно време снегът през март беше нещо съвсем нормално. Сега е чудо невиждано, оле боже, на кой да се молим, времето е страшно, беги от тука!