Търсене на постове: лов

Грозното Патенце
DSC_0007.jpg Ducky
Първия етаж от галерийката, в която си карам стажа. Ако сте от Пловдив, заповядайте-улица Христо Дюкмеджиев, квартал Капана. (:
-=*****=-
mitternacht
btw получава се любопитен феномен - при ъплоуд на снимка става доста по-тъмна. Случвало ми се е два пъти, с ч/б снимки, като предишната ми беше за аватар ...
Snoopy
keep-calm-and-run-42-195-km-16.png blacksnoopy
Защо не се метна на едни 40к тази неделя на гребната в Пловдив
Еми Окснитси
dandelion
Не ми се споделя във фейса (изглежда ми кифленско), но ми се споделя с някого.. дядо почина ;( след близо година борба с рак на дебелото черво.Хора, пазете се..
Snoopy
blacksnoopy
Трябва да помисля дали ще имам време да си почина от едно бягане в Кавала (19 км) в събота 16:00 до следващото (21 км) 9:00 неделя в Пловдив :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
“Теглене на майна” – Пловдивчанин върху кантар.
Alita
10665693_1509173105993988_4486803746650204253_n.jpg Alita
Ама забраввих да ви се похваля че бях във Франция, Португалия и Берлин :)))))))))
Peter Nikolow
bgdn
Кирил Николов–Дизела представи нов спонсор преди изкачването на Айфеловата кула
http://www.dnevnik.bg/sport/2015/03/19/2494872_kiril_nikolovdizela_pr...edi/
Боби
Bobdweller
Ха, на 13 Март са се били навършили 4 години откакто съм се регистрирал тук.
hurmaqny
Животът е хубав на две и половина.
Цончев
tsonchev
Нимоа те ловим у мрако
шУс!
notexist
Начи новата мода в свалките е да те сравняват с печки. Много е възбуждащо да ти кажат, че си акумулираща печка от соца. Възбужда ми хейта в червата.
шУс!
notexist
Едно време снегът през март беше нещо съвсем нормално. Сега е чудо невиждано, оле боже, на кой да се молим, времето е страшно, беги от тука!
Грозното Патенце
Ducky
Казах на майка ми, че се храня здравословно и не искам да ми праща джънк фууд от Израел. Сега имам една чанта шоколадови трюфели. :D
BE PREPARED!
2015-03-02 13.16.12-1.jpg coolpuppy
Осиновихме си кученце! <3
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата