viktorkoichew
Аз знам, че си говоря сам и никой от едното няма да дойде ever, но все пак 22:00 КЪНКИ HA LED!
_e7
Къде са свестните, добри и умни момичета, за които си струва да направиш каквото и да е?
pacopetkov
Да идва 14 Февруари, да си взимам дипломата от УНИБИТ и да се приключва!
viktorkoichew
Ето най-скапания деск тоб. МОЯТ!
_e7
ахахаха :Д първия коментар ме уби :Д
http://goo.gl/DDfMvr
dandelion
Имате ли най-добър приятел/приятелка? И от колко време ако да
Ducky
Продуктивен ден! Усмихнах 3-ма човека, довърших една рисунка, направих един надпис, който ми висеше на главата от половин месец и нашарих едни сиви дънки! ^_^
в пловдив е по-забавно
Jan 24 2014, 22:41както и предишният път, все още давам нощни смени. След 1ви минавам дневна и ще уважа карането. Макар че съм карал само 1 път до сега и не съм добър.
Jan 25 2014, 01:53