hurmaqny
Два часа се чудя кви са тия "селски файлове" и "селски таблици" докато разбера, че той викал "екселски"...
_e7
в пловдив има ли книжарници, които работят в неделя?
viktorkoichew
Купих си хубав кожен портфейл. Вече мъж ли съм?
_e7
"Пловдив потъва в мъглата..." WAT?!
Ducky
Гривната, която си направи току-що. (:
Ducky
Получих си картата за стипендията най-сетне. Утре отивам на лов за "Полет над кукувиче гнездо" и "Записки от подземието". (:
_e7
колко трябва да таксувам, при условие че правя вече готов дизайн съвместим с всички браузери?
notexist
Едва си движа краката, муся се на всичко, а тия ми предлагат риба... луди ли са?!
notexist
Много по-яко беше като пишехме целувките с {} или {P}, а не с :* ...тва последното е супер безлично, лишено от емоция и смисъл.
coolpuppy
Най-мразя да работя по 14 часа на ден, като през половината време не правя нищо. Съвсем нищо.
http://weather-webcam.eu/cam-webcam-kamera-on...div-center
Dec 10 2013, 12:42