Търсене на постове: лов

its not Eddie
_e7
в пловдив вали мнoго яко
Грозното Патенце
Ducky
Когато се стигне до това да си правя проектите по фотография винаги толкова ме мързи, че ги зарязвам за последния половин час преди крайния срок. :D
-=*****=-
mitternacht
Целувката изневяра ли е? Как го (въз)приемате? :)
hurmaqny
Два часа се чудя кви са тия "селски файлове" и "селски таблици" докато разбера, че той викал "екселски"...
its not Eddie
_e7
в пловдив има ли книжарници, които работят в неделя?
fransk Cognac
viktorkoichew
Купих си хубав кожен портфейл. Вече мъж ли съм?
шУс!
notexist
Екшън и половина, две баби и едно легло :D
its not Eddie
_e7
"Пловдив потъва в мъглата..." WAT?!
Грозното Патенце
PB240115.JPG Ducky
Гривната, която си направи току-що. (:
Грозното Патенце
Ducky
Получих си картата за стипендията най-сетне. Утре отивам на лов за "Полет над кукувиче гнездо" и "Записки от подземието". (:
its not Eddie
_e7
колко трябва да таксувам, при условие че правя вече готов дизайн съвместим с всички браузери?
шУс!
notexist
Едва си движа краката, муся се на всичко, а тия ми предлагат риба... луди ли са?!
-=*****=-
mitternacht
Разговор за изкуство и други неща на български + словашки + английски :D
шУс!
notexist
Много по-яко беше като пишехме целувките с {} или {P}, а не с :* ...тва последното е супер безлично, лишено от емоция и смисъл.
BE PREPARED!
coolpuppy
Най-мразя да работя по 14 часа на ден, като през половината време не правя нищо. Съвсем нищо.
Страница: 28 29 30 31 32

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата