Търсене на постове: лов

шУс!
notexist
Друго си е в Пловдив <3
-=*****=-
mitternacht
Малко забавен словашки пънк (или ска? Или нещо от тоя сорт :D)
Snoopy
1374958_10201972109482094_2056496078_n.jpg blacksnoopy
Да знаете
Snoopy
blacksnoopy
То пък в Пловдив сте една аристокрация..
шУс!
notexist
The blacklist ме заинтригува с първите 30 секунди от трейлъра и пуснах да го тегля без да догледам какво се случва ;д дано не ме разочарова :)
шУс!
notexist
Лелее, а честито ми ;д
Fluxy
IMAG0212.jpg belushka20
Забавлявайте се ако не сте виждали изгоряла матрица на половина :D
Fluxy
belushka20
Половината екран на лаптопа ми изгоре :X
its not Eddie
_e7
ако знаех как се тагваше тук, щях да се тагна в центъра на Пловдив
Георги Неделчев
joronedelchev
"Новата книга на Иво Сиромахов ще бъде старата на Любен Дилов-син". Ахаха
шУс!
notexist
В седем дойде да ме вземе, тръгнахме към стз, в девет татко долетя и в десет и половина се прибрахме. Т.е. закъсахме, изгърмяха бушоните. Цяла седмица терсене..
its not Eddie
_e7
утре ще съм в пловидв които се интресуват да ми прятлично саобщеине
its not Eddie
_e7
Яко се депреисрам при мисълта, че другата събота ще съм в Пловдив. ЗАВИНАГИ.
its not Eddie
_e7
Отишъл един човек при Господ и го попитал: – Господи,защо всички хубави жени са в Пловдив? Защо Пловдив е най-красивият град в България?
its not Eddie
_e7
Из разговор с истински пловдивски айляк: - Пушите ли? - Не. - Пиете ли ? - Не. - Наркотици? - Не. - А как разпускате? - Не се напрягам…
Страница: 30 31 32 33 34

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата