blacksnoopy
То пък в Пловдив сте една аристокрация..
belushka20
Половината екран на лаптопа ми изгоре :X
_e7
ако знаех как се тагваше тук, щях да се тагна в центъра на Пловдив
notexist
В седем дойде да ме вземе, тръгнахме към стз, в девет татко долетя и в десет и половина се прибрахме. Т.е. закъсахме, изгърмяха бушоните. Цяла седмица терсене..
_e7
утре ще съм в пловидв които се интресуват да ми прятлично саобщеине
_e7
Яко се депреисрам при мисълта, че другата събота ще съм в Пловдив. ЗАВИНАГИ.
_e7
Отишъл един човек при Господ и го попитал:
– Господи,защо всички хубави жени са в Пловдив? Защо Пловдив е най-красивият град в България?
_e7
Из разговор с истински пловдивски айляк:
- Пушите ли?
- Не.
- Пиете ли ?
- Не.
- Наркотици?
- Не.
- А как разпускате?
- Не се напрягам…