belushka20
Купих си чай Еуфория = черен чай, листа мента, карамфил цвят, портокалови кори, натурално-идентични аромати. Ловли!
Ducky
Поставиха ми условие: "Ако започнеш да ядеш месо, можеш да имаш всяко животно, което си поискаш за домашен любимец." Fuck.
eddy
Да не си водим кучетата на детските площадки - окей, ама да си водят децата на тези за кучета... Направо се изнервих. Няма къде да си пусне човек кучето...
Много е омесен, да, но е приятен и лек някакси
Дори му пуснах 2 сушени ябълки (sun) прекрасен е!
Mar 29 2013, 22:25Не знам и на мен ми се стори първоначално смеската странна, но пък е приятна. И аз обичам по-чисти, но реших да пробвам. Викам или ще ми хареса или ще се отровя
Mar 29 2013, 22:30