tedo92
цел на деня беше да напиша половината си есе. цел - постигната. награда - ще гледам Батман. нанананананананананана...
Domsdey
Някой гледал ли е Continuum, да изрази мнение?
http://www.imdb.com/title/tt1954347/
eMkyyy
Въпрос към iPhone въспитаниците . Как мога да ползвам телефона като Bridge,да хващам интернет от съседната къща и да го пръскам в мойта?MyWii не е вариант!
blacksnoopy
Минах от uTorrent на qBittorrent