eddy
Идва най-гадният месец от годината - септември :/
blacksnoopy
След месец и половина успях да сглобя няколко кадри от Лаваредо
mitternacht
С какво бихте се занимавали/какво бихте правили, ако бъдещето ви е абсолютно подсигурено финансово?
eddy
Имам чувството, че само аз не ловя покемони :о
bgdn
Излизам на лов за Покемони!
eMkyyy
Какви подаръци купувате за близките в България като се прибирате? Трябват ми идей ,че миналата година се изчерпах с тениски и таблети за лапетата.
notexist
Брат ми ми донесе един бургер от бъргър кинг Пловдив и съм много щастна ^^
eddy
отвориха burger king в Пловдив и всички се побъркаха, а има толкова много места с вкусна, здравословна храна и приятна обстановка.
Ах, аз все още не съм си купил
Aug 26 2016, 12:18