tsonchev
Съдейки по-коментарите в новинарските форуми и сайтове, смело заявявам че 90 % от населението, са експерти по влакови катастрофи, експлозии, и други подобни...
tsonchev
Днес е черен ден за собствениците LG G2, които сме в edno23. И моя умря. Просто изгасна за винаги.
tedo92
For all ya Rick & Morty fans out there, I just received my Christmas jumper.
alish
Мили хора, някой да познава или да е човек, който се занимава с и има усливията за изработка на ножове.
alish
Половин година по-късно се сещам, че не съм ви наспамила с "Песента на сирените", която пуснахме с Ериней през март.
Bobdweller
Не мога да повярвам колко лимитиран е search-a в Win 10... трябваше да си сваля отделна програма, за да мога да намеря конкретни файлове. Wow, Microsoft.
Bobdweller
Guys, трябва ми програма, която да може да копира музиката ми от iPhone-a на компютъра. Има ли нещо надеждно, което да може да свърши това? :/
mitternacht
...so fuck that little mouse, cause I'm an ALBATRAOZ.............
Извинявай за въпроса, колко градуса е в България? Питам защото ни дойдоха на гости колеги от Сибир, ние сме на 20градуса с пуловери, те с къси гащета на работа
Jan 25 2017, 21:21Синоптик дава температура от -6 навън, което е сравнително окей за 10 вечерта. Сравнително наскоро беше до -20, но и положителни температури. Иначе в стаята ми
Jan 25 2017, 21:50е около 23 градуса и ми е перфектно за някаква блуза с дълъг ръкав.
Jan 25 2017, 21:50