@sandprince нямах предвид да напишеш "eye" в Google и да лепнеш първата картинка пред очите ти в логото ... просто твоето "стилизиране" не се е получило добре :
@sandprince око е последната асоциация, която бих направил, като погледна логото ти ... следователно цялостната му идея тотално гори. Тази горната заврънтулка..
@sandprince с каква цел го правиш това лого? Мислиш ли, че някой въобще ще му обърне внимание за повече от едноцифрено число секунди ... още повече, че НЕ СТАВА