pesho
Новото лого на bTV е доста слабо, според мен.
sandprince
За новото бъдещо лого на btv: "Новото лого налага иновативен за България стил на визуално присъствие на телевизионния бранд" - мухахахахахаха
svejo
Достойно място за свежия блог в "Най-добрите корпоративни блогове в България 2009"
http://svejo.net/home/link_summary/513343-Dostoino-mqsto-za...009-
arogantni
вече си имаме лого, малко е under construction , де....
DevStorming
Блоговете вземат реванш на Twitter (27.11.2009)
http://www.devstorming.com/?p=1483