Търсене на постове: лого

Петър Илиев
pesho
Новото лого на bTV е доста слабо, според мен.
Стефан Митев
Rx-Ende
@emoss Логото на bTV ми е толкова лъскаво, че ми напомня за логото на fashion tv XD
Иван Савков
sandprince
За новото бъдещо лого на btv: "Новото лого налага иновативен за България стил на визуално присъствие на телевизионния бранд" - мухахахахахаха
Иван Савков
sandprince
@t0m3kk мда и хич не му пука. замислих се...ако аз взема да направя нещо такова, ще ми съдерат кожата после по фоуми и блогове, той пак леко се размина :D
Иван Савков
sandprince
@NetCutter появява се обаче когато мръднеш с мишката или цъкнеш...иначе си е само логото и търсачката
Бахар Мустафа
axeny
@man0l Има ли смисъл да ти казвам, че логото не изглежда както трябва под Chrome :D
1259886343256879.jpg sijanie
лого Герб http://svejo.net/home/link_summary/516483-log...zobrajenie (чрез @svejo)
http://svejo.net/home/link_summary/516483-logo_gerb-jpg-raz...enie
svejo.net
1259756672709978.jpg svejo
Достойно място за свежия блог в "Най-добрите корпоративни блогове в България 2009"
http://svejo.net/home/link_summary/513343-Dostoino-mqsto-za...009-
Александрина
sasinka
скоро ще се сдобия със сайт и лого! Юпи :)))
Георги Цветанов
t0m3kk
@arogantni ем ще видя да кажа на някой от дизайнерите, с които работя да направи 1 логонце :Р ако мойта глава не роди нищо читаво де :Р
Георги Цветанов
t0m3kk
@arogantni до няколко дни ще видя ви изненадам с 1 лого направено от фен на сайта :)
arogantni
@t0m3kk петък вечер е, не стига че правя лого, ами е и грозно, ами и ми мрънкаш
Георги Цветанов
t0m3kk
@arogantni поне фона на логото, да беше кат' фона на сайта :] и женските крака, да не бяха замръчкани толкова яко :D
arogantni
вече си имаме лого, малко е under construction , де....
Блогът за уебмастъри
DevStorming
Блоговете вземат реванш на Twitter (27.11.2009)
http://www.devstorming.com/?p=1483
Страница: 30 31 32 33 34

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата