Търсене на постове: лого

Белкин
ReXTaN
Новото лого на АБВ изобщо не ми допада :(
Георги Цветанов
t0m3kk
Няма друг сайт кат' Aбв.bg с толкова грозно лого :D (поне голям сайт) добре, че вече не ги ползвам :]
Георги
FeelTheFear
Абе логото на АБВ е мн зле... Странно имам чувството, че съм виждал такова...
Иван Савков
sandprince
ай сиктир бе, абв.бг с ново лого
rups
@Emyto Ми да ти кажа не знам за какво ми говориш, аз просто си споделям какъв е идеалният мъж за мен, а ти ми развиваш някакви теории за блоговете :)
Емил Станчев
Emyto
@rups, първо, блоговете обикновено са лични, а не световни ;). Е, винаги имаш едно на ум и аз хората, които го четат, но все пак ;).
Иван Савков
sandprince
@t0m3kk отваря се туриста вече...май е имало някво хакерско посегателство щоот гледам логовете и са бая...а и има сумати еднакви теми пуснати
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
О боже мой ... "колега" лого дизайнер, няма въображение и краде от тук от там неща и ги събира и казва "Аз го направих" -_-
The Bot
bot23
[bgblogs] Гласуване за български корпоративни блогове за 2009 http://tinyurl.com/ykc9qeq
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Rx-Ende Sprider-Man 4 се обади и каза, че си иска логото :D
shimamoto
@man0l тцтцт, 3 в 1. не знам откъде тая страст на програмистите да пишат в микроблогове!
patblansh
изобщо не избухнах днес из блоговете имам 6 публикации, въх 2 от тях дълги и мъдри. тц тц, изобщо не съм се сдухала, не...
Николай
harryniki
@Snooby лого щеше да правиш
www.ipotpal.netai.net
ipotpal-netai-net
Ипотпал състезанието с ново лого » ипотпал - http://tinyurl.com/yk5z8ea
http://twitter.com/ipotpalnetainet/status/5737661709
Йордан Яламов
1258232978433041.jpg Yalamov
@stankoff пак по- добре от Бойко... Кога ще сменят логото на bTV... с ето това:
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата