Domsdey
Моля, ако някой знае къде има безплатен БЪЛГАРСКИ хост за блогове, освен блог.бг и лог.бг, да пише, важно е.
sandprince
почти привърших с тоя дизайн - остана да направя логото, стига клиента да си измисли името, и да направя една страничка. тва е.
sandprince
@aleksoft след като ми се наложи да въстановявам лого правено от руснак...ако ти кажа че в шрифта на тва лого няма никва логика...
sandprince
damn, трябва да въстановявам лого от картинка голяма 100/55 px...ебати гърча дето ще е..
sandprince
боже чак ся забелязах че тия от Discovery са си турнали новото лого...не мислех че ще стои толкова зле..
Angelo
Логото на guugle днес е много яко
semprom
Днеска Google са с много странно лого ... xD