Търсене на постове: лого

Валентин Славов
Domsdey
Моля, ако някой знае къде има безплатен БЪЛГАРСКИ хост за блогове, освен блог.бг и лог.бг, да пише, важно е.
Иван Савков
sandprince
почти привърших с тоя дизайн - остана да направя логото, стига клиента да си измисли името, и да направя една страничка. тва е.
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Snooby Ти ли си го правил дизайна и логото ?
Иво Станков
1255379196686995.jpg stankoff
Суперблоговете http://is.gd/4fPz6 (чрез @svejo)
http://is.gd/4fPza
Йордан Яламов
Yalamov
@schizophrenia ше си поръчвам тишърт с тяхното лого ^^
Иван Савков
sandprince
@aleksoft след като ми се наложи да въстановявам лого правено от руснак...ако ти кажа че в шрифта на тва лого няма никва логика...
Иван Савков
sandprince
damn, трябва да въстановявам лого от картинка голяма 100/55 px...ебати гърча дето ще е..
Иван Савков
sandprince
@alex95 да ама няма никва логика в логото им
Иван Савков
sandprince
боже чак ся забелязах че тия от Discovery са си турнали новото лого...не мислех че ще стои толкова зле..
Angelo
Логото на guugle днес е много яко
The Bot
bot23
[bgblogs] Най-якото Google лого евър http://tinyurl.com/yd5qcj4
Александър
aftercollabz
Аз верно много пих снощи, ама логото на гугъл днеска е по-странно от всякога... Да не е ден на баркода днеска? :D
1254891421639939.gif semprom
Днеска Google са с много странно лого ... xD
ипотпал
ipotpal
Вече следим и останалите ипотпал микроблогове в @edno23
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата