viktorkoichew
стига с това лого на гуугъл.. откакто я има търсачката го сменят супер често за да отбележат дадено събитие, а вие все едноооооооооо.. ЕМИ ЕГАТИ!
patblansh
а то била голяма далавера да пишеш коментари по чуждите блогове, получих няколко посещения само то това, брей
pesho
Новото лого на БНР не е лошо като идея, но реализацията малко...
http://eenk.com/?p=2578