LoveCappuchino
усмивка .. от началото на лятото
tedo92
Никога до сега лятото не ми е липсвало толкова...
emoss
Нали уж Едно23 щеше да има нов дизайн. Какво стана?
dandelion
Йееееееей най-сетне застудя и не трябва да съм по къси панталонки в офиса. Честно, беше ми писнало цяло лято да менкам 3 полу-еднакви къси панталонки.
LoveCappuchino
уфф .. нещо не мога да си избера аватар :/
coolpuppy
Искам да ми е топличко, да хапвам шоколад с чипс, да пия мляко с какао и количка.. да имам приятна компания за разговор и така мога да прекарам до другото лято.
ddimitrov
Тъжно или не, есента дойде. По този повод в следващите няколко дни ще ви покажа малко снимки от местата които посетих това лято.
schizophrenia
обичам да пуша, да пия и да ям !
troll
spam23 с нов дизайн лято 2012
ти красива. мда
Nov 30 2011, 23:10благодаря ... *изчервих се*
Nov 30 2011, 23:12