notexist
преяждам със салата домати с катък.. напомня ми за едно прекрасно лято в Бургас (sun)
notexist
И все пак компания за утре вечер се заформи! И ще има купон с печено яренце и и руйно винце!
nemesys
Абе лятото да се свършва вече?!?!
sown
Направо ми се разказа играта днеска..
Anellya
Гррр! Много мразя да се разболявам лятото, какво остава преди да замина на море.
Sinbg
Крис Браун почти не изнасилва фенките си на сцената на негови концерти, част от турнето му в САЩ за това лято. Виж видео
http://sin.bg/chris-brown-pravi-seks-s-fenki-na-scenata
notexist
Оф, ся и приятелката ми е зарязаха.. ебаси тъпото лято :/
gogata2427
Има един стар маубет , който на Английски звучи така "Go horse in the river.." , досещате ли се ?
alish
@n3mo аватара ти... лятото... добърско? добърско!!
Anellya
Народната полиция се е загрижила за безопасността ми. Дойдоха да ме видят и ме попитаха дали всичко е на ред.