joronedelchev
Невероятно, но факт - "Под прикритие" ставаше все по-добър с всеки следващ епизод. Браво.
viktorkoichew
Не ми бяха пожелавали чудесен съботен ден до сега ;D kewl. Аре и на вас така!
mitternacht
УУУУУУУУУУУУУ ВООООООООООООООООООЛ НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НИИИИИИИИИИИИ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!! Т'ВА ЛЯТО НАПРАВО ЩЕ СЕ ЖЕНЯ! КРАЙ! КЕЕЕЕЕФФФ!!!!! НАЙ-НАКРАЯ!!!!
aftercollabz
google chrome може да забрави за мен това лято, при наличието на aurora и opera next. чудя се дали да не пробвам и safari 5
dandelion
Няма да бъда декан на Бали... от 14 кандидата бях в топ 2, но другия имал 6 години опит в образователната система и моя практически опит не стигал..shit happens
podmatrix
Абе само при мен ли в Reeder-а от 4-5 дена е пълна скука...
gg04
Не ми се нравят срещите с шефове, да ме разпитват как се чувствам, какво мисля за проекта и имам ли проблеми с хората. И това лято може да остана без почивка...
току що изгледах финала, и се радвам, че не завърши като боза
адмирации!
Jul 03 2011, 22:06И сега цяло лято в тръпнене за следващия сезон :Д
Jul 03 2011, 22:42