Millita
Обожавам времето да е такова - топло, мрачно, леееко валящо и да мирише на лято.. направо мога да се разрева от щастие. ^^
Kpb4MoHaBT
Излях си кафето два пъти за два дена... WTF?!?!?!?!?!
sugarjunkie
като е топло и хубаво времето, винаги имам да уча..
sown
Не зная как е времето при вас, но при нас е като на война! Ясно е, че тази година и зима няма да има... Лятото ще е голямо, но докато то дойде ще почакаме още
Sinbg
Всички знаем, че през лятото се нанасят по-леки, цитрусови аромати, а през зимата се избират тежките парфюми. Какъв аромат обаче трябва да използваме през разли
http://sin.bg/izberi-parfiuma-po-chasa
Hrisiii
Хайде деееееее лятото идва... плаж, слънце и любов!!!