nzhul
Добре де ... неможете ли да направите като съм отворил картинка или видео и кликна отстрани тя да се затравя какво е навсякъде ? А не да се мъча да целя Х-а ...
gg04
Криворазбраната реклама. Това е стадионът на Локомотив 1925 (Септември).
FromTheInside
май трябва да се откажа от HTC, ама ми трябва телефон..замислям се за x10..добре изглежда...
MvPvg
Чудя се дали да не си сложа пак Hackintosh или да изчакам до 11.x
nemesys
Трябва да преинсталирам, но чакам Windows 8 да изтече или Убунту 11.04/Минт
gg04
Скъсаха ни гъзовете от работа цяло лято и някакъв шеф казал, че само 10% от нас работели. Абсолютен тъпанар...
taka5bg
Наближава лято - да се погрижим за тялото си, съчетавайки полезното и приятното с релаксиращ антицелулитен масаж от студио Мигун.
http://deals.promozona.bg/deals/50-procenta-namalenie-limfodrenajen-m...apia
Когато бяхте малки не валеше ли пак сняг април ? И октомври валеше .. айде стига вече
Apr 13 2011, 22:11а ти си 95 може да не ги помниш тия години
но поне при мен си беше така в Търново
Apr 13 2011, 22:12
голямото вайкане за тоя сняг и по новини и фейсбууци
хеахехА
Apr 13 2011, 22:50е уоу. надявах се да има някакъв ефект от глобалното затопляне и нищо,че съм 95 пак имам някои спомени за ужасно студени месеци в Пловдив
Apr 14 2011, 20:49нищо,че е било април .. а сега мислех,че е по-нормално края на март или началото на април,айде,ама пък и средата? тъпо еее и е гадно.
Apr 14 2011, 20:49