aviatrix
в сравнение с вчера днес е лято :X
eMkyyy
Макар и вънка да има планини от сняг вече усещам вкуса на лятото...
mitternacht
"Продавачът на сладолед затвори. Във фунийката на есента - топчица зима, пролет и лято... сгушени."
ReXTaN
Лятото се местя в Белгия и разглеждам интернет доставчиците, и те са на доста ниско ниво сравнение с България.
ReXTaN
Препоръчайте външен хард диск с 3, 4 или 5 TB място.
dandelion
Ще пробвам да правя нещо подобно за рождения муден. Да видим дали ще се получи..
sickornot
престъпление и наказание е една многоо добра книга! чета я за втори път и я харесах дори повече от първия.
notexist
Искам да е лятоо да ходя на Китен в Нааай клуб.. и мата хара да се прая ;д
Ducky
Вчера си имахме домашно направена коледна торта. Беше вълшебна!
Е твоето е DH аз си търся за нормално каране по планина.
Apr 03 2015, 07:09В БГ ли си си, или си още в щатите ?
Apr 03 2015, 11:20В US съм още ,но лятото си идвам и се яудя дали да ъпгрейдвам моето.
Apr 04 2015, 01:38