Търсене на постове: лято

шУс!
notexist
Наливам си аз вода да си топля за кафе и бутам чашата в хладилника. Добре съм.
M.K.
engise
Първи почивен ден в новия дом ^ - ^
Denitsa
sickornot
Още 1 седмица до ваканцията... :/
-=*****=-
mitternacht
Лято = шантав биочасовник
Грозното Патенце
Ducky
Започнах ново аниме Kuroshitsuji (The Black Butler). Имам странното усещане, че ще изкарам лятото с анимета.
Грозното Патенце
Ducky
Тормоза тази година свърши. Целия клас завърши успешно, въпреки че имаше много заплашени от изпит. Радвам се, че и другата година ще сме в пълен състав! (:
Боби
BULLSHIT.jpg Bobdweller
Packaging VS Reality. 10лв. на вятъра... 10/10 would purchase again.
Fluxy
belushka20
Някой тази година за Хип Хоп Феста?
Fluxy
gmt.png belushka20
Ем :) Макар че не го гледам. Лятото съм решила да го подкарам :)
Грозното Патенце
Ducky
Направих си кратка разходчица, прибрах се с 2 нови бръмбара, 3 пеперуди и 1 пчела. Колекцията ми от неща се разширява. ^_^
Боби
MV5BMjIwOTIwNzc5OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNDEzNjMyMTE@._V1__SX1303_SY579_.jpg
Bobdweller
беше ФЕНОМЕНАЛЕН И ЗРЕЛИЩЕН! Най-добрият blockbuster за лятото, hands down!
шУс!
notexist
Кучето ми е болно :( А баща ми отказва да я заведе на ветеринар. Супер ядосана съм му!
Fluxy
komikadze_bg_alpha.png belushka20
Вече имаме и тъмбл блог за Дневния Комикс стрип от групата Комикадзе :) Всеки ден един от нас качва по един комикс направен от него :) Enjoy!
http://comicadze.tumblr.com/
Peter Nikolow
bgdn
Без SPIRITofBurgas това лято
dilana
Днес било weednesday. :D
Страница: 4 5 6 7 8

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата