notexist
Наливам си аз вода да си топля за кафе и бутам чашата в хладилника. Добре съм.
engise
Първи почивен ден в новия дом ^ - ^
sickornot
Още 1 седмица до ваканцията... :/
mitternacht
Лято = шантав биочасовник
Ducky
Започнах ново аниме Kuroshitsuji (The Black Butler). Имам странното усещане, че ще изкарам лятото с анимета.
Ducky
Тормоза тази година свърши. Целия клас завърши успешно, въпреки че имаше много заплашени от изпит. Радвам се, че и другата година ще сме в пълен състав! (:
Bobdweller
Packaging VS Reality. 10лв. на вятъра... 10/10 would purchase again.
belushka20
Някой тази година за Хип Хоп Феста?
Ducky
Направих си кратка разходчица, прибрах се с 2 нови бръмбара, 3 пеперуди и 1 пчела. Колекцията ми от неща се разширява. ^_^
bgdn
Без SPIRITofBurgas това лято
Хм... веднъж прибрах хляба в хладилника :/
Jul 29 2014, 12:59хляб и аз си слагам в хладилника, особено лятото. да не мухлясва
Jul 29 2014, 13:04Мм... явно го изяждаме достатъчно бързо за да не изсъхне и мухляса
Jul 29 2014, 13:07Когато мъжа ти не яде хляб се налага да го прибирам в хладилника, един хляб - една седмица
Jul 29 2014, 13:31Това със хляба във хладилника и аз го правя за да не се разваля.
Jul 29 2014, 18:20