organicproducts
Още нови модели от колекцията Пролет/Лято’10 на Piccalilly С голяма радост пишем този пост и сме в нетърпеливо очакване на още нови бебешки и детски дрехи...
http://www.organicproducts.bg/blog/2010/04/%D0%BE%D1%89%D0%...%BB/
Anellya
И в заключение ще кажа - нека да е лято, само да е лято. Ако това ще направи хората по-щастливи и усмохнати. Или чара му е в това, че не е постоянно.
lyubaca
такааа... "не знам" се пише разделено! това е ясно ! а "неграмотен" се пише слято ! - камъка е хвърлен по Вас !
pesho
Пак на диета. Кисело мляко с Nestle Fitness за закуска. Круша за обяд. Тоя път имам да смъкна само десетина килца. За лятото ще съм машина.
dimitroff
Пускам The Voice - пеят за любов, бъркам в джоба - няма пари, посягам към бутилката - пише "произведено в Куба", сещам се за лятото, а навън е зима...
Petkova
Нежно цвете от балконската ми украса на лято 2009 г.
Petkova
Моята"Газания"от лято 2009 г.