sown
Искам лято! Плаж! Море! Студена бира!
gogata2427
Такаам,скоро идва време да се взимат хр.добавки,мм,бях си избрал бета аланин+триболан,но се отказах,може да си взема,но ще е преди лятото..
alish
тази вечер имам за домашна да гледам сталкер... но май ще го гледам на кукуво лято с тая скорост...
eyankulov
Изгубил съм тренинг като не съм рисувал от лятото :/
notexist
никой не разбра, че изядох едно голямо парче негърче полято със шоколад, нали?!
rups
Хмм.... много искам да излизат вече headliner-ите на фестивалите през лятото, за да си знам дали ще ми трябва една торба с пари, или ще мина тънко
Forsi
Супер, домейна ми свършва. Зарязвам го, ще си направя нов чаак лятото или поне до средата на март.