rovise
Моника Белучи ще има второ момиченце през лятото
http://www.novini.rovise.net/?p=105
alish
мм тази песен ме връща към миналото лято, часовете пред стадиона в каварна, малоумниците с които решавахме крастословици и пяхме smoking in the boys room,ляляля
chalakov2
Намерих си снимката от лятото !!
alish
...а кой цяло лято правеше двойно на неговия оборот? а? а?