Търсене на постове: лято

Ruslan Trad
Sham
лятото дойде
Ivan
rovise
Моника Белучи ще има второ момиченце през лятото
http://www.novini.rovise.net/?p=105
Ally
alish
мм тази песен ме връща към миналото лято, часовете пред стадиона в каварна, малоумниците с които решавахме крастословици и пяхме smoking in the boys room,ляляля
Ally
alish
@aviatrix :D спря! заради зимата е май... най-дългите пластове ми стигат на два пръста под гърдите... но тя и лятото беше до там :D
Ally
alish
@Soul4o някъде до фантастико?нз къде е 95то но до фантастико мога да стигна пеша.йей! :D а как така тогава не съм те засичала? поне това лято в мазето? :D
shimamoto
навън е лято
Ally
alish
@viktorkoichew не. трябваш ми сега. до лятото ще са съобщили за масово клане ...
fransk Cognac
viktorkoichew
@alish Aма сегя няма билети за влаковете, пък аз нямам книжка. Може ли примерно лятото да мина? Ще си запазиш ли гнева?
НяМам ;(
chalakov2
Намерих си снимката от лятото !!
stefcho
stefcho
@stankoff, надали ще е сега зимата, ама лятото отива натам, тва ти го казвам и без да обръщам внимание на пресата :)
Ally
alish
@hurmaqny :D:D:D:D ама ама ама там е студено! лятото се мести там.
Ally
alish
@Manuel нда.на 16 съм.11ти клас(по-рано тръгнах но все тая).10...лятото 10.ся едвам се примолвам за 8.30 :D че съм лапе лапе съм ама все пак...
Ally
alish
...а кой цяло лято правеше двойно на неговия оборот? а? а?
Блага Иванова
1261228311597832.jpg Blaga
Сън за лято http://svejo.net/home/link_summary/539655-Sun-za-lqto (чрез @svejo)
http://svejo.net/home/link_summary/539655-Sun-za-lqto
Теодор Георгиев
tedo92
@alish виж, ако питаш мен, аз бих искал 30 градуса и лято, ама никой не ме пита, така че трая :D
Страница: 44 45 46 47 48

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата