notexist
О лято мое, ще ми липсваш ..
aviatrix
9 дена почивка ... завиждайте !
Ducky
Планира се фестивал на цветовете през 2014-та в София. ^_^
notexist
А пък любовта от миналото лято продължава с опитите си да ме види някъде някога. Сега отново се опитва да си уреди среща с мен в Пловдив. Нещо ме съмнява, че..
Ducky
Да ми е честит третия топлинен удар за това лято.
notexist
Писмата са некролози на чувствата. Какво значи "Липсваш ми" след 7 дни? Или "Обичам те" след 7 дни?
eMkyyy
Аз искам цяло лято да си с мен!Не излизай никога от съня ми.
eMkyyy
Какво прави този бе братче вече 2 часа кърти та кърти главата ми ще гръмне вече ... от 9 сутринта е почнал и упорито копеле... :@