Търсене на постове: лято

шУс!
notexist
О лято мое, ще ми липсваш ..
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
9 дена почивка ... завиждайте !
Георги Неделчев
joronedelchev
"И от Факултето се обадиха - циганско лято ще си има!"
its not Eddie
_e7
по-рано през лятото ми бяха извадили 32 снимки, от които 16 матови, срещу един сладолед :D
Fluxy
belushka20
Мирян Костадинов - Скумрия (най-свежарската песен в края на лятото :) )
Грозното Патенце
Ducky
Планира се фестивал на цветовете през 2014-та в София. ^_^
шУс!
notexist
А пък любовта от миналото лято продължава с опитите си да ме види някъде някога. Сега отново се опитва да си уреди среща с мен в Пловдив. Нещо ме съмнява, че..
Fluxy
belushka20
Нищо не ободрява така сутрин както едно питателно, горещо кафе..........разлято по клавиатурата :)
Грозното Патенце
Ducky
Да ми е честит третия топлинен удар за това лято.
Snoopy
blacksnoopy
Все по-пусто става тук
шУс!
notexist
Писмата са некролози на чувствата. Какво значи "Липсваш ми" след 7 дни? Или "Обичам те" след 7 дни?
Боби
Bobdweller
Хора с лаптопи, ползвате ли охладители и ако да, какви и доволни ли сте от тях? :)
Alex Moran ™
eMkyyy
Аз искам цяло лято да си с мен!Не излизай никога от съня ми.
Alex Moran ™
eMkyyy
Какво прави този бе братче вече 2 часа кърти та кърти главата ми ще гръмне вече ... от 9 сутринта е почнал и упорито копеле... :@
шУс!
notexist
- Кой сезон е сега? - Лято. - Е как лято, вчера вози ли се на шейна? - Возих се. - А прави ли снежен човек? - Правих. - Е какво лято е тогава? - Скапано! :D :D
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата