Chocolate
ок, не съм някакъв маниак на тема ред и подобни но нИКОЙ НИКОГА НЕ ТРЯБВА ДА МИ БАРА И МЕСТИ И ПРЕПРОДРЕЖДА КНИГИТЕ ЩОТО ИЗПАДАМ В ИСТЕРИЯ (поне да бяха много.)
LoveCappuchino
малки сладки котки,които изтичаха към мен първият ден и още тогава ги гушках и ми мъркаха ^^ Бургаски сладурчета <3
Bobdweller
Аз по принцип съм си материален човек (за жалост) и винаги има безброй неща, за които искам да си дам парите. В момента едно от тях би било това. :>
joronedelchev
"Сейф" с Джейсън Стейтъм е рядко тъп филм, предупреждавам. Жалко само за оператора му, който е някакъв луд маниак.
Sinbg
Поп фолк певицата Анелия е жертва на психопат и изживява истински ужас в последните месеци, откакто маниак я преследва, разказва самата тя.
FromTheInside
Южен парк е като гробница...тъмно, неосветено и разкопано; Липсваше само маниакалният убиец и щеше да се получи зле режисиран ужас.
sup3rcharged
Пернишка изневяра - друг мъж да бие жена ти!
@disappointed skype на ЛС?
Nov 13 2012, 19:57аз и @_Rainbow_
Nov 13 2012, 20:52Любим чай?
Nov 13 2012, 21:35@ReXTaN ябълка и канела <3
Nov 13 2012, 21:52:3
Nov 16 2012, 21:29