pesho
Ех, май за малко ще ми се размине да имам познат в парламента. Маниака щели любезно да го помолят да се откаже от депутатския стол.
stankoff
Намерих още двама маниака (момиче и момче), които ще помагат с снимки за CarsBulgaria
http://www.carsbulgaria.com/
alish
не, аз не съм маниак просто... песента...