Yalamov
@randex Аз съм за Челси... Ако не бях за Челси, щях ли да съм за Манчестър?
Niks
Айде честита загуба многото фенове на Манчестър..
joronedelchev
Разумът ми казва, че Манчестър трябва да бият - заради Бербатов, а и защото са по-силни уж. Сърцето ми обаче е за Барселона.
svil4ok
Фен клуб "Манчестър Юнайтед България" кани всички симпатизанти да гледат финала в ШЛ заедно
KOx2
Мразим Манчестър, VIVA ARSENAL!!!
joronedelchev
Честита нова титла на Манчестър Юнайтед.