Търсене на постове: манчестър

Йордан Яламов
Yalamov
@randex Аз съм за Челси... Ако не бях за Челси, щях ли да съм за Манчестър?
Niks
Айде честита загуба многото фенове на Манчестър..
N@sko
nasko
Заради хора като Роналдо и Скоулс, не понасям Манчестър :D
Еми Окснитси
dandelion
@blacksnoopy И Манчестър си кефят, но просто съм си за Барселона в случая и това е. Ще видим..
Георги Неделчев
joronedelchev
Разумът ми казва, че Манчестър трябва да бият - заради Бербатов, а и защото са по-силни уж. Сърцето ми обаче е за Барселона.
Свилен Попов
svil4ok
@stankoff "Трите лъва" с Фен клуба на Манчестър Юнайтед :)
Свилен Попов
1243268714858486.jpg svil4ok
Фен клуб "Манчестър Юнайтед България" кани всички симпатизанти да гледат финала в ШЛ заедно
KOx2
Мразим Манчестър, VIVA ARSENAL!!!
Георги Неделчев
joronedelchev
Честита нова титла на Манчестър Юнайтед.
Мануел Симеонов
Manuel
Манчестър отново с победа и то от обрат, вече сме шампиони :) почти де, но.. ще я вземем и тая купа!
Мануел Симеонов
Manuel
Манчестър определено пребиха Сити първото полувреме, дано поне още 1-2 гола вкарат и второто :)
Свилен Попов
svil4ok
@sertys след малко ще дават Манчестър Юнайтед и Ман Сити :) Няма как да се изгаси телевизора :) трябва да уплатня времето за 30 мин
Еми Окснитси
dandelion
@ZzZaPyr абе и аз си мисля, че ще паднем от Манчестър, но... надеждата умира последна.. :)
Леприкон
ZzZaPyr
@dandelion на мен ми е все едно от кой ще паднат манчестър ;D
Свилен Попов
svil4ok
Гол за Барса :D Иниеста се разписва в 93' и по този начин Барса се класира за финала, където на 27 Май 2009 на "Олимпико" (Рим) ще срещне Манчестър.
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата