Търсене на постове: манчестър

etienia
Ще имам уникалния шанс да присъствам на финала на Шампионската лига в Рим и честно казано ми се иска да гледам Манчестър- Барселона :)))
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Имам чувството, че ЦСКА ще направят същото с Левски, което направи Манчестър с Арсенал. За мое не чак толкова голямо съжаление де.
Вангел Стоев
venom
Мача ще свърши 3:1 за Манчестър .... :(
Вангел Стоев
venom
@ZzZaPyr И аз също :D А един познат заложил 200лв на манчестър ... :D
Леприкон
ZzZaPyr
@venom аз съм против манчестър ;D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Мачът вече е безинтересен. Манчестър са на финал.
Свилен Попов
svil4ok
След малко започва мача Манчестър Юнайтед - Портсмут
Леприкон
ZzZaPyr
Отивам да заседна пред телевизора с бащата за Порто-Манчестър ;) Днес съм за Порто ;D
Георги Матеев
georgimateev
@unleashed и аз съм от Юнайтед :) Ама Кантона и Палистър като играеха бях за Аякс. После като ги разбрах какви са продажници смених към Манчестър
Мирослав Петров
miro91
@FeelTheFear манчестъррррррр
Георги
FeelTheFear
Спорим с @miro91 кой е по-добър Челси или Манчестър, вие какво мислите....
Drъnata
Dr1nata
Хах, Манчестър май ще вземат точките :)
Joshua1985
Е не тия Манчестър са велики, ебаси гола 93-та минута .Евала.
Георги
nickname778
@stefcho хах ще ми се да - Руни е сърцат футболист с много качества, ама ми се струва че едва ли някога ще напусне Манчестър :)
Vlado
BetFair93
След малко почва фулъм-Манчестър Юнайтед ;) :)
Страница: 15 16 17 18 19

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата