Търсене на постове: мач

Виктор
human
За сега сами се бием на волейбола. Точно в най-важните мачове така става.
Георги Банков
federer11
Дъждът няма да ме спре да отида на мачле с приятели на стадиона :)
velkoto
Уругвай и Германия -коефициенти за мача | Залози и Прогнози
http://www.zalozi.biz/2010/07/urugvai-germania-koeficienti.html
Георги Банков
federer11
На FIFA не им трябва видеонаблюдение на мачовете, а само един ОКТОПОД :D
melkor
melkor
Германия заслужават да паднат като гледам как ги мачкат испанците второто полувреме.
R3sp3k7
Гимназия "Христо Ботев" и паралелка "Предприемачество и бизнес" @nveselinov
Иван Савков
sandprince
@notexist ни съ оправдавай. фотоапарата има самоснимачка....всеки има ;)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Soul4o, добре, че са от стериопор :D На коя снимачна сцена бяхте и къде ?
Стоян Николов
amigo
От кога не бях играл мач.
Георги Банков
federer11
братяяяяяяяя, след малко отивам да играя мачле с приятели на изкуственото игрище :D
Теодор Бориславов
ToTu
..цял ден играх ПЕС.. и като застъпих на фифа.. тая вечер.. всеки един ме смачка :D
В. Сотиров
sown
"Отборът с най-много поредни мачове без победа на световни финали е... България - 17" , Damn! Тоя футбол няя се вземе в ръце!
Иван Савков
sandprince
@tedo92 нема стига, дават ли мач, ни въ щъ в едно23. Тука само аз мога да спамя
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
"След 5 мача Холандците ще съберат достатъчно точки да ни бият..."
____♂
spaceman90
Отивам да гледам мача! Кой ще слезе да вземе 2 бирички и да ми ги донесе,моля ? :D:D
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата