gogata2427
Комшията си е поканил приятели и гледа мача с лаптопа си,отначало си помислих,че колят някой..
federer11
Съдията опропасти мача и изхвърли Англия от световното... :X
dimitroff
Баси напрегнатия мач... Deutschland uber alles!
spaceman90
Ми като сте всичките такива отворковци,я па шси зема една бира с чипс и сядам гледам мача и сам ви пожелал всичко хубаво,съм ви пожелал!!! :@:@:@:@:@:@:@:@...:]
mudisoft
трябва да мачкам клипове от разни напивания и др. събития. съмо ми пълнят харда с огромните си размери
antubis
Излизам да си взема някои неща с цел подобряване на креативността ми, а и нещо за хапване, че голям мач ни чака. Добре, че тук имам телевизор! Край на IPTV!
sown
Тук.. с дозина гъбки ^ ^ , вечерта ще има с какво да замезя ракията на мача. Влизам да си взема едно душче