Търсене на постове: мач

velkoto
Прогноза за мача Бразилия - Чили | Залози и Прогнози
http://www.zalozi.biz/2010/06/prognoza-brazilia-chili.html
LiliyaDianova
не, искам по-яко пък! някво пак мъничко, но по-пухкавко, че да мога по цял ден да си го мачи-мачи ^^ но и това не бих оставила :P @semprom
Георги Динков
gogata2427
Комшията си е поканил приятели и гледа мача с лаптопа си,отначало си помислих,че колят някой..
velkoto
Прогноза за мача Холандия - Словакия | Залози и Прогнози
http://www.zalozi.biz/2010/06/prognoza-holandia-slovakia.html
Георги Банков
federer11
Съдията опропасти мача и изхвърли Англия от световното... :X
Snoopy
blacksnoopy
Още мисля евентуално пътуване от София за мача
http://sown.edno23.com/view/post:717681
В. Сотиров
sown
@federer11 ква бира бе човек.. мен ми се отпи! То няма такава мизерия , така да опропастят хубавия мач.. сега ще ше да е съвсем друго ако беше "2:2"
Тео
dimitroff
Баси напрегнатия мач... Deutschland uber alles!
Denitsa
sickornot
@Method-X хахаха не:) айде аз сядам да гледам мача и да уча отновооооо :С
____♂
spaceman90
Ми като сте всичките такива отворковци,я па шси зема една бира с чипс и сядам гледам мача и сам ви пожелал всичко хубаво,съм ви пожелал!!! :@:@:@:@:@:@:@:@...:]
mudisoft
трябва да мачкам клипове от разни напивания и др. събития. съмо ми пълнят харда с огромните си размери
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Излизам да си взема някои неща с цел подобряване на креативността ми, а и нещо за хапване, че голям мач ни чака. Добре, че тук имам телевизор! Край на IPTV!
В. Сотиров
sown
Тук.. с дозина гъбки ^ ^ , вечерта ще има с какво да замезя ракията на мача. Влизам да си взема едно душче
Георги Банков
federer11
ох, стадион, гледах мача и сега пак към стадиона :)
Георги Банков
federer11
Както и прогнозирах, мачът Португалия - Бразилия свърши 0:0 и сега ще дразня някой :D
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата