Търсене на постове: мач

LiliyaDianova
та да се изкефя максималко, и двата мош пита да не ме смачкат :D и некви сърби имаше, тия бяха тотално луда работа.... @pesho
velkoto
Погнози за мача Дания - Япония | Залози и Футболни прогнози
http://www.zalozi.biz/2010/06/prognoza-denmark-japan.html
Александър Атанасов
mind
@X7r3M1s7a в предприемача са само деца бре, ако за форума имаш предвид де :)
yordanoff
Аман от претенции, ей. Това "предприемачите" в бг уеба са голяма работа.
Drъnata
Dr1nata
:D Първият френски гол за този шампионат е отбелязан в 70-та минута на 3-ят мач
Георги Банков
federer11
днес много интересни мачове на Мондиала. Утре играят любимците от Англия!
Симона
simsy
Утре - преговор; в сряда - последен изпит; в четвъртък - последен мач на Дания от групите + уникален Slatfest :) Добре се очертава ;)
LiliyaDianova
не, ти искаш да си НАЙ-НАЙ-НАЙ-отпред, при мошпита демек. ами успех, дано не те смачкат :D @hrvladev
velkoto
Прогноза за мача Нигерия – Южна Корея | Залози и Футболни прогнози
http://www.zalozi.biz/2010/06/prognoza-nigeriya-yuzhna-koreya.html
velkoto
Прогноза за мача Мексико - Уругвай | Залози и Футболни прогнози
http://www.zalozi.biz/2010/06/prognoza-mexico-urugvai.html
Тео
1277062814153142.jpg dimitroff
Бащата: "За портфолиото ти трябва некво по-маческо име... "The boy from the village" или "Селска слава"" - Да не беше го казвал :D
Snoopy
blacksnoopy
@svil4ok @sown аз най-вероятно ще комбинирам палатки по черноморието + някой мач, за предпочитане Бразилия разбира се :)
В. Сотиров
sown
@blacksnoopy ми човек нз. точно кога са мачовете в Бг. ,но ще науча.. и ще докладвам тук ;) Ще се радвам ако се съберем повечко хора ! :)
Snoopy
blacksnoopy
@sown на коя дата е мачът? аз се чудя дали да не отида
В. Сотиров
1277046706339683.jpg sown
Днес пак сме били Холандия с 3:0! Нямам търпение за мача във Варна! Ще се съдера да викам "БЪЛГАРИ ЮНАЦИИИ!"
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата