Търсене на постове: мач

Niks
@music-text няма смисъл да flood-им едно23-то, пък и си на зад с материала на тема англииски футбол. :) Погледай още мачове и тогава ми спори.
Мартин
music-text
@randex Както и да е .Сам се объркваш.Много добре следя мачовете.
Niks
@music-text тук пак се изказваш не компетентно. :) Моля те разгледай титулярния ни състав и състава в мачовете от ШЛ и последните 10 мача на сам.
Niks
@music-text пред Челси? Челси имаше един спад преди около месец, където в няколко поредни мача изгуби доста точки и това е. Това е поредното ти глупаво изказван
Niks
@music-text ако погледнеш мачовете през сезона, ще видиш че Манчестър също са губили точки срещу средни отбори. Ако не са губили, защо не са с 10 точки пред
Khan
netnagrada
Спечели посещение на мача Англия - Япония
http://www.netnagrada.co.cc/index.php?option=com_content&view=article...id=8
Дидо
Miraculous
Първият мач от пролетния турнир на випуска мина: 8б 3:2 8а с 3 мой гола. :D
Our
Ourz
@alex95 Луд съм аз :) Виде ли чарта, смачка останалите дни тотално :)
Свилен Попов
svil4ok
Денят ми беше гаден до 92 минута на мача Сити и ЮНАЙТЕД. Тогава Скоулс го направи хубав. В момента Тотнъм го превръщат в СТРАХОТЕН !!!
Дидо
Miraculous
Своге 6:2 Етрополе (деца) :) Първият ми цял мач за децата този сезон (несериозен бях в началото :D ) с 2 гола от пенала и асистенция. :)
DobriniteNews
1271311039247986.png DobriniteNews
Млади предприемачи се събират в София
http://dobrinite-news.com/?p=17981
Свилен Попов
svil4ok
@notexist ей това е приказка ! да си доизгледам мача и тръгвам ;)
Георги Цветанов
t0m3kk
@SaTaSi спокойно... няма да ми мачкаш петите та се притесняваш к'фи са ти ръцете... аз ще легна на земята по корем и ти ще ми ходиш по гърба :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@SaTaSi не! за да ми намачкаш гърба :D
DMedia
@Kpb4MoHaBT аа мачове не гледам. Давам само бонбони, Туборга си е за мен :)
Страница: 42 43 44 45 46

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата