reactor
Довечера ще дават ли мач и по коя?
dragon1991
може ли да има толкова скучен мач
dragon1991
ще мачкаме ли чорбата днес!!!
stefcho
байерн беше най-лошият възможен жребий за юнайтед, по-лош и от барса .. ама така се печели титлата, не става само с лесни мачове.