Търсене на постове: мач

Иван Савков
sandprince
@tenderlilac ооо не, такива ги мачкам :) Мразя нацистите и такива лайненца кат тоя келеш :)
шУс!
notexist
оххх почти изтрезняла отивам да гледам някъф мач... ужс
Вангел Стоев
venom
@notexist lol на какъв мач бе :D
шУс!
notexist
@venom е не, най много половин час и лягам, че утре ще ходя на мач :D
Иво Станков
stankoff
Гледах филм за 49те поредни мача на Арсенал без загуба през 2003та и 2004та... Невероятно.
Свилен Попов
svil4ok
"На един детски мач на един от отборите не му стигаше един играч. Тогава баба ми каза на треньора да ме пусне в игра" Лео Меси разказва как е започнал с футбола
Мануел Симеонов
Manuel
Зарадвах се, че по Диема след мача ще дават The Rundown като видях, че участва Скалата. За жалост филма е Walking Tall, който е доста скучничък :)
Георги Цветанов
t0m3kk
вече два дни подред се правим на нищо подобно... а днес сме се разбрали да гледаме кротко мача на Манчестър Юнайтед... но да видим к'фо ще стане :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Чакам Яни да си натъкми такъмите, та да изиграем един детмач и по дяволите! Пие ми се от оня черен чай в Пъблик.
Вангел Стоев
venom
@notexist а така :) :) Иначе тия дни като дойда в СЗ и щях да те смачкам :D
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Днес ще се излежавам цял ден. Не мисля да ставам от леглото, ще щракам тука нещо и по-късно ще гледам някой мач. :)
шУс!
notexist
@alish и той фешън :Р не ми стигна времето с него, найш ли как си го гушках и мачках.. ама аз пак ще ида :Р
patblansh
@Paola в живота няма средно положение, или си отгоре или си отдолу - или мачкаш, или те мачкат, ти си избираш от кои да си :)
SeoKungFuIsBackFromTheDead
EmaxPress
http://emaxpress.com/event/5494 - фотографии от мача Рома - ЦСКА
Вангел Стоев
venom
@t0m3kk а хамачи не ми се инсталира заради една игра....
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата