notexist
оххх почти изтрезняла отивам да гледам някъф мач... ужс
stankoff
Гледах филм за 49те поредни мача на Арсенал без загуба през 2003та и 2004та... Невероятно.
svil4ok
"На един детски мач на един от отборите не му стигаше един играч. Тогава баба ми каза на треньора да ме пусне в игра" Лео Меси разказва как е започнал с футбола
Rx-Ende
Чакам Яни да си натъкми такъмите, та да изиграем един детмач и по дяволите! Пие ми се от оня черен чай в Пъблик.