Търсене на постове: мач

Свилен Попов
svil4ok
@randex @sown мача е X :) може би 1-1 или 2-2 :)
Бахар Мустафа
axeny
@svil4ok еми трябва да се получи добър текст, с който да накарам хората да пратят смс от 1.20 за да получат прогнози за мачовете... :d
Ruslan Trad
Sham
Отивам на рожден ден, а там се надявам да разбирам как минават мачовете :D
Александър
BlueDragon
@sown е то и аз съм си от доста гоини фен на Манчестър и не мисля да се отказвам, ходил съм на 2 техни мача и наистина е уникално да се гледа на живо :)
Мануел Симеонов
Manuel
А аз като видях състава си мислех, че сме паднали :) Луиш Нани играч на мача ... младия Майкъл Джексън показа нетипична за себе си класа...
stefcho
stefcho
а аз дори си мислех, че ще загубим този мач. football, bloody hell!
Виктор
human
@randex Защо ли когато Манчестър правят уникален мач, Бербатов не играе?
http://randex.edno23.com/view/post:502839
Niks
@svil4ok беше равностоен мача. :) Но наистина беше на късмет. Та и срещу Бърнли последния кръг имаше доза късмет. :)
Свилен Попов
svil4ok
@randex да припомня и аз късмет в целият мач тогава
Niks
Уникален мач. :)
Георги Неделчев
joronedelchev
Голям мач правят Арсенал и Ман Юнайтед засега.
Димитър
reactor
И аз май ще гледам мача...
Георги Гърдев
GeorgeSG
Federer шампион!! Голям мач :)
Snoopy
1264688467512878.jpg blacksnoopy
Преди да започна да уча (уж), ще помачкам индиици :D
Бахар Мустафа
axeny
@svil4ok написали са за мач Рома-Ювентус дербито на Италия през 21 кръг(май беше този), като в същата седмица е мача Милан-Интер :D
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата