Търсене на постове: мач

Мирослав Петров
miro91
@stefcho еми след толкова мача и само 2 дена почивка как искаш да се играе ?? всеки прави грешки
stefcho
stefcho
матей се опитва да изкара гейма сам. то беше престъпно в такъв важен мач, толкова рядко да играем с най-добрия си играч.
Георги Неделчев
joronedelchev
Първанов съвсем се е отчаял на тема PR, на мача в Турция седнал не в ложата, а при феновете, милият.
Drъnata
Dr1nata
@mind Така у ваше село сигурно се надъхват за вече свършилия мач. Или тва е перманентно? :D
http://mind.edno23.com/view/post:344427
Niks
@human както и да е. в този мач.. няма никой вина.. да бяха мислили по-рано... като правеха нелепи X-oве. :)
Niks
@human за Мартин.. може би му липсва мотивация, след добрите мачове в пред сезонната подготовка.. и след това оставен на резервната скамейка..
Niks
@human в мача с Италия.. не може да упрекваме Мъри.. че пуска неговите си.... това беше възможно най-добрия състав.. може би Благо вместо Чавдар.. беше по-добър
шУс!
notexist
@music-text не ти се сърдя, ама и след мача може да дойдеш :D ии мерси за песничката ;р
Мартин
music-text
@notexist Е сега точно съм зает трябва да гледам мача заложил съм много пари :D съжалявам ,че така се получава надявам се да не ми се сърдиш :( :( :D
Йордан Яламов
Yalamov
Мача започна. Успех, българи!
Стоян Костадинов
Kraff
Качвам разни неща на флашката, разчиствам харда.. е та такива работи! В очакване на мача.. бирата и тя взе да се поти вече. Tiesto 4ever! Хлъц! ;]
Йордан Яламов
Yalamov
@amigo варя си яйца, режа домати и ще го гледам, докато почне мача.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Абе БНТ верно ли няма да предават мача с Италия? Някъде ще може ли да се гледа?
Мартин
music-text
Днес от колко часа беше мача?
Георги Костадинов
Forsi
В момента правя ремонт на стените на нивата във FeeBrick. Къртя, мажа...мачка буби(bugs). :D
Страница: 61 62 63 64 65

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата