stefcho
матей се опитва да изкара гейма сам. то беше престъпно в такъв важен мач, толкова рядко да играем с най-добрия си играч.
joronedelchev
Първанов съвсем се е отчаял на тема PR, на мача в Турция седнал не в ложата, а при феновете, милият.
Yalamov
Мача започна. Успех, българи!
Kraff
Качвам разни неща на флашката, разчиствам харда.. е та такива работи! В очакване на мача.. бирата и тя взе да се поти вече. Tiesto 4ever! Хлъц! ;]
GeorgeSG
Абе БНТ верно ли няма да предават мача с Италия? Някъде ще може ли да се гледа?
music-text
Днес от колко часа беше мача?